Účetní služby od zavedené kanceláře

Zbavte se starostí s účetnictvím, mzdami, daněmi a běháním po úřadech. Využijte outsourcing účetnictví a svěřte nezbytné papírování odborníkům z účetní firmy. Nabízíme kompletní účetní servis za měsíční paušál – vedení a zpracování účetnictví, mzdovou agendu i daňové poradenství.

Účetní služby pro jednoduché i podvojné účetnictví

Zajišťujeme kompletní účetní agendu pro živnostníky, malé a střední firmy nebo podniky:

  • zastoupení při jednání s úřady
  • jednoduché účetnictví
  • podvojné účetnictví
  • zpracování mezd
  • poradenství

Vedení a zpracování účetnictví pro firmy

  • Kompletní zpracování účetnictví – vystavování prvotních dokladů a jejich zaúčtování, zpracování mezd a celková optimalizace účetnictví.
  • Zpracování Vámi dodaných dokladů – zaúčtování prvotních dokladů a tvorba výstupů pro úřady dle Vašich potřeb. K vystavení prvotních dokladů můžete používat ekonomický systém, ze kterého si doklady načteme ke zpracování.

Zpracování mezd

Účetní kancelář Amikon.CZ dlouhodobě zajišťuje mzdovou agentu pro více než 50 firem. Přebíráme veškerou práci s výpočty mezd zaměstnancům, vyúčtováním a odvody na sociální i zdravotní pojištění, vyplácením nemocenské či náhrady za dovolenou. Můžete se tak soustředit na obor Vašeho podnikání a náročný účetní servis nechat na nás.

Daňové a účetní poradenství

Kromě vedení a zpracování účetnictví se Vám může hodit účetní poradce. Optimalizujeme firemní účetnictví, poskytujeme účetní poradenství a zajistíme daňové poradenství v případech, kdy může dojít ke spornému výkladu zákona.

Jednáme za Vás s úřady

Ušetřete čas a běhání po úřadech nechte na nás. Zastoupíme Vás při jednání s úřady – finanční, sociální, zdravotní atd. Klienta zastupujeme i v případě kontrol z úřadů. Zajistíme u nás prostor, kde kontrolor projde příslušné doklady, aby se nemusely nosit na úřad.