Poskytujeme kompletní IT servis pro firmy

Firemní IT je komplexní skládačka, kde jeden chybějící, nebo špatně otočený dílek může znamenat snížení výkonu a efektivity celé IT infrastruktury. Postaráme se o Vás od návrhu řešení, přes jejich implementace, až po následnou údržbu. Provádíme analýzu a následnou optimalizaci u již nasazených řešení.

Jsme odborníci na IT.

Podpora uživatelů a efektivní servis IT

Našim zákazníkům poskytujeme podporu v každodenním počítačovém životě. Velké procento servisních požadavků řešíme nástroji pro vzdálenou podporu uživatelů, čímž snižujeme naší reakční dobu na minimum. V případě složitějších problémů, nebo problému neřešitelného vzdáleně Vás navštívíme.

Nefunkční IT je problém. Máme připraveny postupy na obnovu při havárii (disaster recovery plan), které nám pomáhají minimalizovat odstávku vašeho IT. Skladem máme běžný hardware, který můžeme okamžitě dodat nebo zapůjčit. Máme náhradní servery, síťové prvky, klientské stanice, drobný hardware i tiskárny.

Dodáme veškerý počítačový hardware a software

Jsme dodavateli veškerého počítačového hardware jako servery, síťové prvky, klientské stanice, drobný hardware i tiskárny. Doporučíme a dodáme Vám kvalitní, a hlavně praxí ověřený hardware na který je spolehnutí.

Rozumíme software. Doporučíme vhodný software a poradíme s licencováním.

Serverová řešení

Dodáváme a spravujeme serverová řešení na míru

Volba správného serveru (jeho vlastností a výkonu) je důležitá. Na základě Vašich požadavků a potřeb navrhneme optimální servery na míru. U stávajících nevyhovujících serverů analyzujeme stav a navrhneme případný upgrade. Postaráme se o následnou údržbu.

Poskytujeme také pronájem serverů.

Virtualizace Hyper-V

Virtualizace přináší možnost provozovat na jednom fyzickém hardware – serveru víc virtuálních počítačů. Mohou to být virtuální servery, ale i virtuální klientské stanice. Důvody pro virtualizaci jsou různé – úspora nákladů díky sdílení jednoho serveru, zvýšení spolehlivosti, oddělení dat, ochrana dat, zjednodušení vzdálených přístupů, výměna stanic za tenké klienty, … navrhneme řešení přímo pro Vás.

Poštovní server Kerio Connect

Jsme partnerem společnosti GFI přinášející poštovní server Kerio Connect – výkonný poštovní server s pokročilými funkcemi a zajímavou cenou.

Kerio Connect podporuje EAS synchronizaci emailů, kontaktů a kalendářů na všechna vaše zařízení běžící na Windows, Android a iOS. Díky tomu máte Vaši kancelář vždy na dosah ruky.

Pokročilé funkce jsou samozřejmostí. Kerio Connect nabízí sdílení emailů, kalendářů i kontaktů mezi uživateli. Pokročilou antispamovou a antivirovou ochranu. Logování a statistiky. Velmi kvalitního webového klienta. Podporu všech běžných protokolů včetně EAS.

Počítačové sítě

Projektujeme, instalujeme a spravujeme kompletní počítačové sítě (metalické, optické i bezdrátové) v kancelářských prostorech i výrobních halách a průmyslových areálech.

Zabýváme se hledáním chyb, zvýšením výkonu a optimalizací provozu počítačových sítí.

Zabezpečení počítačových sítí – firewall Kerio Control

Firewall je “mozek” počítačové sítě který řídí provoz mezi jednotlivými virtuálními sítěmi, stará se o bezpečnost, zprostředkovává spojení s internetem, filtruje a loguje komunikaci a poskytuje VPN spojení pro klienty mimo síť.

Jsme partnery společnosti GFI, která přináší velmi kvalitní firewall Kerio Control. Kerio Control je naprosto spolehlivé a cenově dostupné řešení které funguje.

Zabezpečení počítačové sítě se často podceňuje a zanedbává. V reálném provozu je z bezpečnostních důvodů třeba oddělit komunikaci ve firemní síti, komunikaci sítě pro návštěvy, komunikaci kamer, nebo třeba technologií. Praxí osvědčené řešení je použití vLAN – virtuálních sítí. Toto řešení umožní provoz více naprosto oddělených sítí na jedné fyzické infrastruktuře – jedněch kabelech.

Dalšími nástroji které umíme implementovat jsou filtrování MAC (omezení nebo povolení služeb pro konkrétní hardware), ověření uživatelů před přístupem k síťovým prostředkům, QoS – zajištění kvality služeb, omezení nežádoucích služeb jako síťové hry a stahovače nelegálního obsahu, logování podezřelého chování, ….

Možnosti jsou velké, záleží na konkrétní počítačové síti.

Vzdálený přístup do firmy

Dnešní doba přináší stále větší potřebu pracovat vzdáleně. Máme bezpečné řešení, které funguje. Umožníme Vám pracovat na cestách, na home office, nebo kdekoliv mimo firmu. Připojená je zabezpečeno pomocí virtuální privátní sítě – VPN.

Antivirové programy společnosti ESET

Jsme parterem společnosti ESET přinášející velmi kvalitní antivirové programy.

Máme řešení pro všechny platformy a aplikace:

  • řešení pro kompletní zabezpečení serverů i stanic ve Vaší firmě
  • výhodné řešení zabezpečení pro domácnost
  • zabezpečení pro mobilní zařízení Android a iOS.

Zálohování dat

Ochrana firemních dat a jejich obnova v co nejkratší době je priorita.

Navrhujeme a implementujeme zálohovací řešení na míru. Máme připravené řešení pro zálohu souborů, celých počítačů a serverů, ale třeba i kamerových systémů a síťových prvku.

Šifrování dat

Ztráta, případně odcizení notebooku, nebo pc je komplikace. Ale firemní data v cizích rukou je opravdu problém.

Nabízíme šifrování dat na počítačích a noteboocích používajícíc operační systém Microsoft Windows.