Úvod > Vedení účetnictví, účetní poradenství a zpracování

Vedení účetnictví a daňové poradenství

Staráme se za Vás o firemní účetnictví formou outsourcingu

Zbavte se starostí s účetnictvím, daněmi a běháním po úřadech. Využijte outsourcing-účetnictví a svěřte nezbytné papírování odborníkům z účetní firmy. Nabízíme kompletní účetní servis za měsíční paušál - vedení a zpracování účetnictví, mzdovou agendu i daňové poradenství.

Účetní služby pro jednoduché i podvojné účetnictví

Zajišťujeme kompletní účetní agendu pro živnostníky, malé a střední firmy nebo podniky převážně v kraji Vysočina:

  • zastoupení při jednání s úřady
  • jednoduché účetnictví
  • podvojné účetnictví
  • zpracování mezd
  • poradenství

Vedení a zpracování účetnictví pro firmy

  1. 1 Kompletní zpracování účetnictví - vystavování prvotních dokladů a jejich zaúčtování, zpracování mezd a celková optimalizace účetnictví.
  2. 2 Zpracování Vámi dodaných dokladů - zaúčtování prvotních dokladů a tvorba výstupů pro úřady dle Vašich potřeb. K vystavení prvotních dokladů můžete používat ekonomický systém, ze kterého si doklady načteme ke zpracování.

Zpracování mezd

Účetní kancelář Amikon.CZ dlouhodobě zajišťuje mzdovou agentu pro více než 20 firem. Přebíráme veškerou práci s výpočty mezd zaměstnancům, vyúčtováním a odvody na sociální i zdravotní pojištění, vyplácením nemocenské či náhrady za dovolenou. Můžete se tak soustředit na obor Vašeho podnikání a náročný účetní servis nechat na nás.

Daňové a účetní poradenství

Kromě vedení a zpracování účetnictví se Vám může hodit účetní poradce. Optimalizujeme firemní účetnictví, poskytujeme účetní poradenství a zajistíme daňové poradenství v případech, kdy může dojít ke spornému výkladu zákona.

Jednáme za Vás s úřady

Ušetřete čas a běhání po úřadech nechte na nás. Zastoupíme Vás při jednání s úřady - finanční, sociální, zdravotní atd. Klienta zastupujeme i v případě kontrol z úřadů. Zajistíme u nás prostor, kde kontrolor projde příslušné doklady, aby se nemusely nosit na úřad.

Ceny za účetní služby

Služby a jejich rozsah Vám poskytneme přímo na míru Vašim potřebám. Kontaktujte nás, abychom se mohli dohodnout na smluvním měsíčním paušálu, nebo jednorázé ceně za potřebné konzultace.

Získejte služby účetní firmy za paušál

Sdělte nám své individuální potřeby a domluvíme vhodné služby účetnictví na míru Vaší firmě. Zašlete svou poptávku formulářem, nebo nás kontaktujte přímo.


Zákaznická podpora

Volejte v pracovní dny mezi 8 - 16 hod nebo kdykoli v případě havárie:

569 333 270

Účetnictví v praxi

Sledujte blog a novinky o účetnictví z praktického pohledu účetní kanceláře. Přejít na blog »

Aktuálně ze světa účetnictví