Úvod > O Amikon.CZ

O Amikon.CZ

Téměř 20 let se tým ajťáků, ekonomů a účetních z firmy Amikon.CZ stará o úspěšný chod firemní ekonomiky více než 50 podniků, malých a středních firem i živnostníků v oblasti Vysočiny i celé ČR.

Ekonomický software

Hlavní činnost představuje tvorba a prodej vlastního ekonomického software, který se postará o firemní účetnictví, skladovou evidenci a fakturaci. Výhodou je osvědčené DOS prostředí, díky kterému se systém ovládá rychlostí blesku a má jen malé nároky na hardware.

IT servis

Poskytujeme kompletní IT servis - počítačové sítě, firemní servery, poradenství při výběru hardware i software, jeho nasazení i servis. Pokud to jde, opravu řešíme na místě výměnou dílu, nebo zapůjčujeme náhradní zařízení.

Nabízíme také unikátní řešení pro vzdálený přístup do Vaší firmy a jsme autorizovaným prodejcem Kerio Technologies a Eset Software.

Účetnictví

Zajišťujeme kompletní účetní agendu pro firmy - jednoduché i podvojné účetnictví, mzdovou agendu a zastupování zákazníků při komunikaci se všemi úřady: finanční, sociální, zdravotní atd.

Objem a způsob účetního servisu domlouváme se zákazníkem individuálně a jsme schopni poskytnout kompletní vedení a zpracování účetnictví, jeho optimalizaci i poradenství.

Získejte ověřené řešení pro firemní ekonomiku

Často k nám přijde zákazník se zájmem o systém, který u někoho viděl. V 80 % případů už během úvodní konzultace zjistíme, že:

  • řešení se mu finančně nevyplatí,
  • nebo nevyhovuje potřebám jeho firmy.

Chráníme zákazníky před špatnou investicí do nevhodného systému. Sázíme na ověřená řešení, která fungují a která jsme za 20 let v oblasti firemní ekonomiky objevili, vyzkoušeli a úspěšně nasadili.

Reference Vám napoví, jak se našemu týmu zkušených ekonomů, účetních i ajťáků daří pomáhat firmám efektivně fungovat a podnikat.

Kontaktujte nás a získejte úvodní konzultaci zdarma, abychom mohli domluvit individuální služby pro potřeby Vaší firmy.


Zákaznická podpora

Volejte v pracovní dny mezi 8 - 16 hod nebo kdykoli v případě havárie:

569 333 270

Aktuálně

Pronájem serverových řešení (28.12.2013)

Nechcete už investovat do nových serverů a serverových operačních systémů? Máme pro vás řešení. Nabízíme...

Kamerové systémy (27.12.2013)

Nově nabízíme návrh a instalaci IP kamerových systémů včetně optimalizace okolního osvětlení. Vyřešíme...

Účetnictví v praxi

Sledujte blog a novinky o účetnictví z praktického pohledu účetní kanceláře. Přejít na blog »