Autorizovaný prodejce produktů Kerio Technologies

U větších firem navrhujeme a realizujeme firemní mailservery, firewally, VPN vzdálený přístup do firmy a bezdrátové připojení. Používáme ověřené produkty softwarového výrobce Kerio Technologies a jsme autorizovaným prodejcem jeho programů.

Kerio produkty lze použít i na levné servery v menších firmách nebo v počítačích bez vlastního operačního systému.

  • Kerio Control poskytuje unifikované zabezpečení firemních sítí, charakteristické komplexní ochranou sítě a podrobnými statistikami. Je navržen tak, aby komplexně ochránil vaši firemní síť.
  • Kerio Connect je jednou z hlavních alternativ k Microsoft Exchange. E-mailový server Kerio Connect poskytuje e-mail, instant messaging, sdílené kalendáře a správu kontaktů ve většině poštovních klientů, IM klientů, webových prohlížečích a mobilních zařízeních. Díky integrovanému antiviru, výkonnému antispamu, vestavěné archivaci, automatickému zálohování a snadnému administračnímu rozhraní poskytuje Kerio Connect vše, co potřebujete. Kerio Connect může běžet prakticky v jakémkoliv prostředí – na Windows, Linuxu, Mac OS X, VMware nebo jako hostované řešení v privátním či veřejném cloudu.
  • Kerio Operator je systém telefonní ústředny VoIP. Je navržen tak, aby usnadnil hlasovou komunikaci a přitom poskytl pokročilé funkce telefonních systémů, jako například konferenční hovory / dynamické hlasové konference, integrace s CRM systémem,směrování hovorů, záznam hovorů, parkování hovorů, paging, nahrávání hovorů, skupiny prozváněných čísel, hlasovou poštu do e-mailu, podpory faxu, automatické hlasové menua fronty hovorů. Kerio Operator Softphone je telefonní aplikace, která umožňuje volat a přijímat hovory na mobilních telefonech se systémy iOS nebo Android přímo z vašeho firemního telefonního systému. Kerio Operator využívá stávající počítačovou síť a protokol Session Initiation Protocol (SIP). Webové rozhraní je velmi intuitivní, a tak z původně tak drahého a přesto zcela základního požadavku na vytvoření / změnu / zrušení linky je teď snadný úkol, který zvládnete rychle a bez pomoci odborníků.
  • Samepage je cloudová platforma, která umožnuje sdílení souborů a informací.

Získejte ověřené řešení, které funguje

Kontaktujte nás, sdělte nám potřeby Vaší firmy a společně navrhneme optimální řešení pro Vaši firemní ekonomiku.


Zákaznická podpora

Volejte v pracovní dny mezi 8 - 16 hod nebo kdykoli v případě havárie:

569 333 270

Autorizovaný prodejce

Aktuálně od HW a SW specialistů

Kamerové systémy (27.12.2013)

Nově nabízíme návrh a instalaci IP kamerových systémů včetně optimalizace okolního osvětlení. Vyřešíme...

Pronájem serverových řešení (28.12.2013)

Nechcete už investovat do nových serverů a serverových operačních systémů? Máme pro vás řešení. Nabízíme...